O autorze
THE ILLEST to przede wszystkim magazyn online o stylu, który opisuje jedno trafne określenie – Streetwear. Dla nas jest to styl, który wywodzi się w dużej mierze ze skateboardingu, bardzo często inspirujący się latami ’80 i ’90, muzyką i alternatywą. Oprócz samych ciuchów, piszemy często o butach, kicksach, sneakersach – jak zwał tak zwał. Chodzi głównie o stare biegówki czy buty do kosza, właśnie ze wspomnianych lat. Chcemy pisać na naTemat.pl by być alternatywą dla szafiarek, modelek i projektantów mody. Chcemy pokazać, że coś takiego jak streetwear też istnieje.

Zapraszamy na serwis

www.theillest.pl

Supreme - legenda nowojorskiego streetwearu wydaje wiosenno-letnią kolekcję na 2013 rok

Supreme, brand prosto z Nowego Jorku, który od dobrych kilku lat wyznacza trendy w streetwearze, przedstawił właśnie swoje propozycje na cieplejsze dni najbliższych dwóch sezonów. Poniżej możecie sprawdzić cały lookbook.

Pomimo tego, że kolekcja przeznaczona jest raczej na cieplejsze miesiące bieżącego roku to nowojorski brand zapodaje spor lekkich kurtek. Znajdziemy tu katany, lekkie kurtki przeciwdeszczowe, a także parki. Do tego chłopaki dorzucają kurtki ze skóry, płaszcze i oczywiście koledżówki. Większość z pozycji jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.

Całe zestawienie znajdziecie tu: Kurtki Supreme (Wiosna/Lato 2013)

Jeśli chodzi o coś lżejszego to niestety, na załączonych zdjęciach zbyt dużo nie widać. Możemy Was jednak zapewnić, że najnowszej kolekcji Supreme znajdziemy mnóstwo rozwiązań, od koszulek gładkich i prostych z napisem, poprzez grafiki, czy też paski i kratę, skończywszy na tych bardziej nietypowych, z pełnym nadrukiem na całej powierzchni koszulki. Oprócz tego można zakupić sporą ilość bokserek z podobnymi rozwiązaniami. Oczywiście będą różne rozwiązania kolorystyczne jednego wzoru. Zresztą obadajcie sami na naszej stronie: Koszulki Supreme (Wiosna/Lato 2013)

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o mocnej stronie firmy, czyli czapkach, czy to snapbackach czy 5 panelówkach.

Mamy ogólnie aż 26 wzorów i wariantów czapek Supreme, począwszy od klasycznych snapbacków, również z siateczką, poprzez czapki zrobione z marką New Era, skończywszy na czapkach wełnianych i… kapeluszach. Każda z pozycji zrobiona jest w kilku wersjach kolorystycznych, co daje naprawdę pokaźną ich ilość. Wykorzystano tu sporo nietypowych wzorów, rozwiązań i materiałów, jak chociażby skóra czy sztruks.


Z racji tego, że lookbook nie pokazuje wszystkiego dokładnie, to wklejamy Wam link, gdzie sprawdzicie całe zestawienie: Czapki Supreme (Wiosna/Lato 2013)

Jak już wyżej wspomnieliśmy, wśród nowości znajdziemy również 5 panelówki Supreme. W tej kwestii nowojorski brand ponownie zaskakuje, bo oprócz gładkich i prostych czapek 5 panel znajdziemy tu również takie unikaty jak srebrne czapki, te z siateczką po boku, a także te z przezroczystym daszkiem czy w dość ciekawe i unikatowe nadruki i materiały. Dla bardziej ciekawskich poniżej link: Czapki 5 panel Supreme (Wiosna/Lato 2013)

Nowości Supreme można kupić w ich sklepach stacjonarnych w Nowym Jorku i Londynie od 21 lutego, jeśli chodzi o sklep internetowy Supreme to zostanie on otwarty 28 lutego.
Trwa ładowanie komentarzy...