Lookbook Transmission "Houk"

Przepraszamy, że dawno nic nie pisaliśmy, ale czekaliśmy na coś nowego od polskich marek. Kilka dni temu znaleźliśmy w końcu coś godnego pokazania, coś ciekawego i niespotykanego. Przed Wami zdjęcia w niesamowitym klimacie i otoczce, czyli fotografie z katalogu Transmission z ich kolekcją Houk.

Na tych kilku zdjęciach, które załączamy możecie sprawdzić najnowszą, pierwszą w tym roku, kolekcję polskiej marki Transmission, która przeznaczona jest na sezon wiosenny 2013 roku."Sztuka układania ptaków drapieżnych to zajęcie z wieloletnią tradycją. Można dostrzec prawdziwą więź, pasję i oddanie w dziedzinie sokolnictwa."

To właśnie jest motywem przewodnim i całą otoczką zdjęć, jak i samej kolekcji. Dla niektórych z Was może się to wydać dziwne, że w dzisiejszych czasach zamiast być "elo młodzieżowym", sięgać po graffiti, miejskich scenerii czy skateboardingu, firma sięga do natury. Dla opisywanego tu brandu nie jest to nowością, już dawno obrali taką politykę, kierunek i zajawkę, co nie ukrywam, że nas cieszy. Znajdują się w małej grupie firm, które mają jakiś pomysł na siebie, takie rzeczy się ceni.


Na samych fotografiach zrobionych w intrygującym klimacie znajdziemy takie nowości jak bluzy, kurtkę czy czapki, znalazło się też miejsce na kilka koszulek. Wszystko jest już do kupienia w internetowym sklepie Transmission.
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...