Lookbook Misbehave (Zima 2012)

Lookbook Misbehave (Zima 2012)
Lookbook Misbehave (Zima 2012)
Kraków staje się powoli mocną stolicą mody miejskiej, po Hazel21 czy The Hive, swój lookbook wypuszczają dziewczyny z Misbehave. Natalia i Kasia przygotowały dość szeroki asortyment, o czym możecie się przekonać na poniższych zdjęciach.

Dziewczyny z Misbehave przygotowały tym razem zestaw wyłącznie dla kobiet. Wśród nowości znajdziecie kilka bluz, w tym tą, która spodobała się nam najbardziej, czyli szara z czarnym napisem. Oprócz niej mamy jeszcze bluzę z lamparcimi cętkami czy tą z błyszczącymi turkusowymi rękawami.Kolejnymi nowościami są bluzki i koszulki ze wzorem Paisley, a także skórzane kurtki oraz wełniane baseballówki ze skórzanymi rękawami. Dwie z nich wyróżniają się najbardziej, a to ze względu na wzór i zastosowane patenty. Pierwsza z nich w dużej mierze korzysta z materiału imitującego skórę lamparta, druga zaś pokryta jest ćwiekami.

Warto też dodać, że do rzeczy, które widać na załączonych zdjęciach dojdą jeszcze spodnie w nowej odsłonie, koszulki, bluzy, czapki i torebki. Wszystko powinno stopniowo pojawiać w internetowym sklepie Misbehave, więc polecam trzymać rękę na pulsie w tym temacie.

Dajcie proszę znać w komentarzach co myślicie o kolekcji, a jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi wpisami to warto nas śledzić na Facebooku i Twitterze.
Trwa ładowanie komentarzy...