O autorze
THE ILLEST to przede wszystkim magazyn online o stylu, który opisuje jedno trafne określenie – Streetwear. Dla nas jest to styl, który wywodzi się w dużej mierze ze skateboardingu, bardzo często inspirujący się latami ’80 i ’90, muzyką i alternatywą. Oprócz samych ciuchów, piszemy często o butach, kicksach, sneakersach – jak zwał tak zwał. Chodzi głównie o stare biegówki czy buty do kosza, właśnie ze wspomnianych lat. Chcemy pisać na naTemat.pl by być alternatywą dla szafiarek, modelek i projektantów mody. Chcemy pokazać, że coś takiego jak streetwear też istnieje.

Zapraszamy na serwis

www.theillest.pl

Lookbook Misbehave (Zima 2012)

Lookbook Misbehave (Zima 2012)
Lookbook Misbehave (Zima 2012)
Kraków staje się powoli mocną stolicą mody miejskiej, po Hazel21 czy The Hive, swój lookbook wypuszczają dziewczyny z Misbehave. Natalia i Kasia przygotowały dość szeroki asortyment, o czym możecie się przekonać na poniższych zdjęciach.

Dziewczyny z Misbehave przygotowały tym razem zestaw wyłącznie dla kobiet. Wśród nowości znajdziecie kilka bluz, w tym tą, która spodobała się nam najbardziej, czyli szara z czarnym napisem. Oprócz niej mamy jeszcze bluzę z lamparcimi cętkami czy tą z błyszczącymi turkusowymi rękawami.

Kolejnymi nowościami są bluzki i koszulki ze wzorem Paisley, a także skórzane kurtki oraz wełniane baseballówki ze skórzanymi rękawami. Dwie z nich wyróżniają się najbardziej, a to ze względu na wzór i zastosowane patenty. Pierwsza z nich w dużej mierze korzysta z materiału imitującego skórę lamparta, druga zaś pokryta jest ćwiekami.

Warto też dodać, że do rzeczy, które widać na załączonych zdjęciach dojdą jeszcze spodnie w nowej odsłonie, koszulki, bluzy, czapki i torebki. Wszystko powinno stopniowo pojawiać w internetowym sklepie Misbehave, więc polecam trzymać rękę na pulsie w tym temacie.


Dajcie proszę znać w komentarzach co myślicie o kolekcji, a jeśli chcecie być na bieżąco z naszymi wpisami to warto nas śledzić na Facebooku i Twitterze.
Trwa ładowanie komentarzy...