Lookbook The Hive (Jesień/Zima 2012)

Lookbook The Hive (Jesien-Zima 2012)
Lookbook The Hive (Jesien-Zima 2012)
Kolejnym polskim brandem, który jakiś czas temu wypuścił swoją jesienno-zimową kolekcję jest krakowski The Hive. Oprócz samych zdjęć możecie sprawdzić także bardzo fajnie zrobione video.

Na załączonych fotografiach, których autorem jest Dry Eye, możecie zobaczyć nowe koszulki, a także bluzy, również te z kapturem. Do tego dochodzą czapki na zimniejsze dni najbliższych tygodni. Do kupienia były także kurtka oraz denim i chinosy.Wśród nowości znajdziecie także kilka czapek 5 panel, niestety nie uwzględniono ich podczas sesji zdjęciowej poniżej prezentowanego katalogu, ale już teraz możecie je sprawdzić w internetowym sklepie The Hive.
Jeśli chodzi o resztę zdjęć, to możecie je sprawdzić pod tym linkiem Lookbook The Hive

To była pierwsza partia jesienno-zimowej kolekcji The Hive, ale chłopaki z Krakowa postanowili wydać jej drugą część, już trochę mniejszą, ale nie mniej ciekawą. Znaleźć można tu bordową bluzę Cold Truth oraz damską bluzę Wasted Maroon. Oprócz tego uzupełnili swój poprzedni asortyment.

Najlepsze z tej całego przedsięwzięcia jest video, za które odpowiedzialny jest Damian Śmigielski. Nie będę już nic więcej pisał, po prostu sprawdźcie...
Trwa ładowanie komentarzy...