O autorze
THE ILLEST to przede wszystkim magazyn online o stylu, który opisuje jedno trafne określenie – Streetwear. Dla nas jest to styl, który wywodzi się w dużej mierze ze skateboardingu, bardzo często inspirujący się latami ’80 i ’90, muzyką i alternatywą. Oprócz samych ciuchów, piszemy często o butach, kicksach, sneakersach – jak zwał tak zwał. Chodzi głównie o stare biegówki czy buty do kosza, właśnie ze wspomnianych lat. Chcemy pisać na naTemat.pl by być alternatywą dla szafiarek, modelek i projektantów mody. Chcemy pokazać, że coś takiego jak streetwear też istnieje.

Zapraszamy na serwis

www.theillest.pl

Lookbook Hazel21 (Jesień/Zima 2012)

Lookbook Hazel21 (Jesień 2012)
Lookbook Hazel21 (Jesień 2012)
Jedna z ciekawszych polskich streetwearowych marek - Hazel21, wrzuciła właśnie do sieci zdjęcia drugiej partii jesienno-zimowej kolekcji na 2012 rok. Postanowiliśmy więc podsumować całość i pokazać najlepsze według nas nowości krakowskiej firmy.

W pierwszej partii chłopaki z Krakowa wrzucili kilka ciekawych pozycji. Znajdziemy tu kurtkę Bomber Jacket, którą w całości pokrywa modny w tym roku wzór kamuflażu. Do tego dochodzi dużo czarnych ciuchów, takich jak t-shirt z kieszonką na piersi, bluza oraz czapki. Pierwszą dostawę zamykają spodnie chino, które są debiutem marki w tym asortymencie.

Cały lookbook i info o dostępności znajdziecie tu:

Lookbook Hazel21 (Jesień 2012)
W drugiej dostawie ekipa Hazel21 postawiła na ciut cieplejszy asortyment, więc znajdziemy tu przede wszystkim kurtkę o kroju varsity, do tego dochodzi bluza oraz koszula w kratę. Pierwszy raz w krótkiej historii krakowskiego brandu, kobiety będą mogły kupić coś dla siebie, a dokładniej bluzę oraz czerwoną koledżówkę. Mini kolekcję zamykają takie dodatki jak rękawiczki i czapki.

Więcej zdjęć oraz informacje o dostępności znajdziecie tu:

Lookbook Hazel21 (Zima 2012)

Co według Was wyszło im najlepiej? Coś z powyżej pokazanych ciuchów czy coś co znaleźliście u nas na stronie?
Trwa ładowanie komentarzy...